FLASKA je láska na prvý dúšok
Teraz zo skla

1. Ľudské srdce obsahuje až 85% vody, preto aj láska je tvorená vodou :) Čo by ste povedali, keby sme vodu jedným dotykom obohatili o najsilnejší antioxidant vôbec? Ak chcete vášmu telu dopriať ten najlepší pitný režim, FLASKA je stvorená pre vás!

2. FLASKA je praktický pomocník k akejkoľvek aktivite. Kancelária, fitko, či obývačka. Indoor, outdoor. Denne sa hodí na každý stôl, do každého batoha či kabelky.

3. Po pár dúškoch sa stane vašou súčasťou a o „elixír zdravia“ máte postarané. Nie je nič lepšie ako zásobiť telo dostatkom „živej vody“ s blahodarnými účinkami. Jediné čo k tomu potrebujete, je FLASKA a čistá voda z vodovodu. Jednoduché, nie?

4. Vodík je najľahší a najjednoduchší plynný chemický prvok. Rýchlo preniká tkanivami a bunkami a tak sa dostane aj do bunkových a vnútrobunkových obalov. Podľa výskumov napríklad z amerických, japonských a čínskych univerzít je 863-krát silnejší ako koenzým Q10 a 176-krát silnejší ako vitamín C. O účinkoch vodíkovej vody sa viac dozviete tu. Viac informácií o vodíkovej vode.

5. Voda už obsahuje dva atómy (tj jednu molekulu) vodíka, ktoré sú viazané s atómom kyslíka. Terapeutické účinky majú práve samostatné molekuly vodíka, ktoré nie sú viazané s inými atómami alebo molekulami.

Ako funguje?

Nabitie FLASKU cez USB.
Nalejte do FLASKY vodu (0,3l).
Stlačte tlačidlo a sledujte 3 minutový proces generovania vodíka.
Váš zdravší pitný režím sa môže začať. Nazdravie!
Parametre FLASKY
 • telo FLASKY je z borosilikátového skla
 • objem FLASKY je 300 ml
 • FLASKA funguje na princípe elektrolýzy za prítomnosti SPE / PEM membrány (elektródy sú titánovo platinové) umiestnenej v spodnom diele FLASKY, vďaka nej sa voda obohatí o samostatné molekuly vodíka. Vzniknutý kyslík ostáva v spodnom priestore FLASKY.
 • koncentrácia rozpustného vodíka je cca 1200 - 1500 PPB
 • proces generovania vodíka trvá 3 minúty, tlačidlo FLASKY svieti na modro
 • FLASKU zapnete cca 3 sekundovým podržaním tlačidla
 • FLASKA vydrží nabitá približne 20 cyklov výroby vodíkovej vody
 • nabíjanie trvá približne 2 hodiny
 • ORP vody po 6 minútovom cykle generovania vodíka pokleslo o 498 mV (namerané v certifikovanom laboratóriu v SR)
 • FLASKA neupravuje vodu, vyrobí vodíkovú vodu a tá má svoje pôvodné pH aj svoju pôvodnú mineralizáciu
 • obsah balenia: FLASKA, USB kábel, návod a darček: adaptér na balené vody
Photo Photo Photo
zoberte si svoju flasku kamkoľvek !

Ocenia ju mladí, starí, deti, ľudia so zdravotnými problémami, športovci, či dokonca domáci miláčikovia. Nespotrebovanou vodou môžete dokonca zaliať i kvety.

Výhody vodíkovej vody

Antioxidant
Antioxidant: Vodíková voda má úžasnú schopnosť distribuovať svoje molekuly v tkanivách. Na rozdiel od iných antioxidantov disponuje výnimočnou vlastnosťou – schopnosťou preniknúť až do gélovitého, vnútorného prostredia bunky, tzv. cytosoly. Ióny obsiahnuté vo vodíkovej vode sú také maličké, že sa dokážu dostať v našom organizme kamkoľvek a takmer okamžite.
Podpora imunity
Podpora imunity: Vodíková voda je 176-krát účinnejšia ako vitamín C a svojimi účinkami podporuje lepšiu obranyschopnosť organizmu.
Regenerácia po športe
Regenerácia po športe: Vodíková voda urýchľuje regeneráciu po športovom výkone, pôsobí ako prevencia proti poškodeniu buniek, zápalom a nekontrolovateľnému rastu buniek.
Zvládanie stresu
Zvládanie stresu: Zabudnite naň. Vodíková voda ochraňuje telo aj pri psychickej záťaži a únave.
Redukcia hmotnosti
Redukcia hmotnosti: Blahodarne pôsobí na metabolizmus, látkovú výmenu a odbúravanie tukov z tela.
Kozmetické účinky
Kozmetické účinky: Pri vonkajšom použití poslúži ako prostriedok na hydratáciu pleti vďaka ľahšiemu prenikaniu do pokožky a krvi.
Podpora cievneho systému
Podpora cievneho systému: Pôsobí priaznivo na elasticitu a mikrocirkuláciu ciev.
Dobitie energie
Dobitie energie: Molekuly vodíka obsahujú vysokú hustotu energie, ktorú dokážu ihneď distribuovať do každej bunky vášho tela individuálne.
FLASKA
Teraz zo skla
FLASKA

FLASKA, láska na prvý dúšok. Vyrobí vodíkovú vodu stlačením tlačítka. Doprajte vášmu telu pitný režim v tej najkvalitnejšej forme. FLASKA je zo skla. TERAZ adaptér na balené vody súčasťou balenia!

139,00 Eur